Nasi przewoźnicy

Twoją paczkę dostarczy:

- InPost
- DPD
- DHL
- Geis
- UPS
- FedEx

 

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie to żeby Twoje zamówienie znalazło się jak najszybciej w Twoich rękach. Dlatego też pracujemy na pełnych obrotach i wysyłamy zamówienia w ciągu maksymalnie 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Potem, w zależności od wybranej formy dostawy, przesyłka może być w Twoich rękach nawet następnego dnia.
Żebyś nie musiał się zastanawiać co się dzieje z Twoimi zakupami, będziesz informowany o tym na każdym kroku a na końcu otrzymasz numer do śledzenia przesyłki.

Co zrobić żeby przesyłka dotarła do Ciebie następnego dnia?

W zasadzie każdy kurier dostarcza przesyłkę w ciągu 24 godzin. Jednak w praktyce warto wiedzieć kilka rzeczy, które my wiemy z doświadczenia i którymi podzielimy się z Tobą żebyś wiedział jaką formę dostawy wybrać aby jak najszybciej otrzymać zamówienie.

Jeśli chcesz aby Twoja przesyłka wyjechała od nas jeszcze tego samego dnia zamów dostawę wg poniższych wskazówek:

- Wybierz FedEx jeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 11:00
- Wybierz DHL jeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 11:30
- Wybierz DPDjeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 11:30
- Wybierz GLS jeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 12:00
- Wybierz UPS jeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 12:00
- Wybierz InPost jeśli składasz zamówienie najpóźniej o godzinie 14:00

UWAGA!

Przesyłki paczkomatowe nadawane są zawsze po godzinie 17:00 więc czas dostawy to około 2 dni robocze. W okresach przedświątecznych zdarza się że paczkomaty są opróżniane 2 razy dziennie dzięki czemu przesyłka może być do odbioru w Twoim paczkomacie następnego dnia roboczego.

Kurier GEIS zawsze odbiera przesyłkę następnego dnia roboczego po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Nie ma więc możliwości żeby przesyłka kurierem GEIS dotarła do adresata drugiego dnia po złożeniu zamówienia.

Kurier nie zastał Cię w domu?

Nie martw się. Kurier spróbuje ponownie dostarzyć przesyłkę następnego dnia roboczego lub skontaktuje się z Tobą.

Czas dostarczenia Twojej przesyłki trwa zbyt długo?

Jeśli Twoje zamówienie zostało wysłane kurierem i nie dotarło do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych od daty nadania, koniecznie daj nam znać. Sprawdzimy co się dzieje z Twoją przesyłką i damy Ci znać.
Jeśli sytuacja ma miejsce w przypadku przesyłki paczkomatowej odczekaj 4 dni robocze. Jeśli Twoja przesyłka w dalszym ciągu nie dotrze, powiadom nas o tym.

Jeśli wybrałeś kuriera Pocztex 48, pamiętaj że dostarczają oni przesyłki w ciągu 48 godzin a nie 24 tak jak inni kurierzy.

W przypadku dodatkowych pytań - skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl