Dlaczego my?

- Zwroty i reklamacje bez dowodu zakupu. Wiemy jak kłopotliwe jest trzymanie paragonów i faktur. Dlatego mimo tego że do każdego zamówienia otrzymasz fakturę to nie musisz jej trzymać. My o to zadbamy.

- 14-dniowe prawo zwrotu. Wiemy że czasami możesz się rozmyślić lub produkt może nie spełniać Twoich oczekiwań. Dlatego w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia możesz je zwrócić.

- Wysyłka w ciągu 8 do max. 24 godzin. Wiemy że zależy Ci na jak najszybszym otrzymaniu zamówienia. Dlatego przygotowujemy każde zamówienie tak szybko jak to tylko możliwe.

- Niskie ceny wysyłek. Wiemy że nikt nie lubi płacić za wysyłkę. Dlatego nie zarabiamy a niej a do tego negocjujemy dla Ciebie jak najlepsze warunki.

- Dostawa w ciągu max. 2 godzin od zamówienia. Wiemy że czasami potrzebujesz jakiejś Męskiej Rzeczy na już. Dlatego jeśli złożysz zamówienie w godzinach otwarcia sklepu, dowieziemy Ci je w Katowicach, Chorzowie lub Bytomiu w ciągu dwóch godzin.

- Przynależność do społeczności. Wiemy jak ważne jest doświadczenie i opinie. Dlatego TUTAJ znajdziesz naszą społeczność gdzie zawsze możesz zasięgnąć rady.

- Niespodzianki do każdego zamówienia. Wiemy że gratisy są fajne. Dlatego zawsze dorzucimy coś do Twojego zamówienia.

- Mamy dla Ciebie czas. Wiemy że wszyscy mają już dość taśmowej obsługi klienta którą znajdziesz w każdym dużym sklepie. Dlatego podchodzimy do każdego z Was indywidualnie i znajdujemy rozwiązania, które Cię usatysfakcjonują.

- Otwarte podejście. Wiemy ze czasami potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłych zakupów. Dołączenie karteczki z życzeniami? Modyfikacja zamówienia? A może faktura wysłana mailem? Żaden problem! Wystarczy zadzwonić.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl